м. Вінниця, вул. Зодчих, 2. ТРЦ Поділля-Сіті
Працюємо з 10:00 до 21:00

Квитки

Круїз закінчується, і пасажирам пора готуватися до сходу на берег. Увечері в каюту принесуть багажні бирки. На цих бирках написано час, коли пасажири будуть залишати корабель. Якщо цей час не влаштовує - наприклад, туристи поспішають в аеропорт або, навпаки, їм поспішати нікуди - можна підійди до свого стюардові і попросити поміняти час сходу на берег.

Приблизно о першій годині останньої ночі плавання круїзна карта перестає працювати як засіб оплати: з цього моменту всі додаткові послуги треба оплачувати готівкою. Роздруківку підсумкового рахунку по карті покладуть в поштову скриньку біля дверей каюти - вранці його можна перевірити і, якщо там все правильно, погасити.

У вартість зазвичай включається: розміщення в каюті обраної категорії, все харчування на борту - сніданок, обід, полуденну чай, вечеря, буфет для опівнічників (крім алкоголю, але в деяких випадках він теж включений), всі розважальні програми на борту, користування палубним інвентарем і спортивним обладнанням, включаючи басейни, а також

Круїз закінчується, і пасажирам пора готуватися до сходу на берег. Увечері в каюту принесуть багажні бирки. На цих бирках написано час, коли пасажири будуть залишати корабель. Якщо цей час не влаштовує - наприклад, туристи поспішають в аеропорт або, навпаки, їм поспішати нікуди - можна підійди до свого стюардові і попросити поміняти час сходу на берег. Щоб багажем зайнялися служби корабля, потрібно прикріпити бирки на кожне місце багажу і до ночі виставити його за двері каюти в коридор. Приблизно о першій годині останньої ночі плавання круїзна карта перестає працювати як засіб оплати: з цього моменту всі додаткові послуги треба оплачувати готівкою. Роздруківку підсумкового рахунку по карті покладуть в поштову скриньку біля дверей каюти - вранці його можна перевірити і, якщо там все правильно, погасити.

Замовити Авіа квиток
Документи
Завантажити документи
Файли мають бути меншими ніж 2 МБ.
Дозволені типи файлів: pdf doc docx